MORTEL

Järn, daterad 1760.

Rund form. Randdekor. Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Hårt slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496270 bukobject
    • 10496270 thumb
    • 10496271 thumb
    • 10496272 thumb
    • 10496273 thumb
    • 10496274 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 100
    321 EUR
    350 USD

    Budhistorik (27 bud)
    7A21 apr 20:463100SEK
    821 apr 20:462900SEK
    721 apr 20:362700SEK