JOHAN EKHOLM

BORDSSURTOUT, silver och glas, Stockholm 1799.

Oval på tassfötter. Fyra flaskor i glas. Flaskornas lock i silver. Totalhöjd ca 31 cm, längd ca 30 cm. Vikt utan flaskor ca 1000 g.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor och märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497521 bukobject
    • 10497521 thumb
    • 10497522 thumb
    • 10497525 thumb
    • 10497524 thumb
    • 10497523 thumb
    • 10497526 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    6 600
    685 EUR
    746 USD

    Budhistorik (13 bud)
    1021 apr 20:546600SEK
    9A21 apr 20:546411SEK
    921 apr 20:516400SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes