MONA HUSS WALLIN, färglitografi, signerad, numrerad 438/460 och daterad -77.
Vy över Röda Sten, Göteborg. Bildstorlek ca 48 x 59,5 cm.
Någotr gulnad. Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK