GUCCI

Aftonväska, 1900-talets mitt.

Handväska av svart satin med spänne av guldfärgad metall. Fodrad i svart och puderrosa. Fyra innerfack och lös portmonnä. Märkt "GUCCI FIRENZE ROMA MADE IN ITALY". 19 x 22,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496160 bukobject
    • 10496160 thumb
    • 10496161 thumb
    • 10496162 thumb
    • 10496163 thumb
    • 10496164 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 450
    358 EUR
    390 USD

    Budhistorik (25 bud)
    221 apr 20:113450SEK
    621 apr 20:103250SEK
    221 apr 20:103050SEK