BORD

Gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början.

Fanerat med björk. En låda i sarg. Raka avsmalnande ben. Längd 75,5. Bredd 50. Höjd 74,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Delvis renoverad. Torrsprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497918 bukobject
    • 10497918 thumb
    • 10497919 thumb
    • 10497920 thumb
    • 10497921 thumb
    • 10497922 thumb
    • 10497923 thumb
    • 10497924 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 11 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)