JAPANESE ART FOLIO. Tokyo, published by K.Ogawa.

En introduktion till Japansk konst. Publicerad av: K.OGAWA, No 13 Hiyoshicho, Shinbasi, Tokyo, Japan. Bok med färg träsnitt. Mått ca 33x46,5 cm.

Slitage. Kantskador. Små veck till kanterna. Tyg med kantskador. Papper med missfärgningar till kanter.

Utropspris
5 000 SEK