MATGRUPP, 5 delar, Italien, 1900-talets andra hälft.

Fyra stolar samt bord. Kromade stativ. Stolar med rygg och sits av läder. Märkta Made in Italy. Sitthöjd ca 47 cm. Bord med tonad skiva av glas. Längd 160. Bredd 90. Höjd 70 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK