SOFFBORD

1970-tal.

Rund glasskiva på kromat metallunderrede med läderhylla. Diam 93, höjd 32 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10501467 bukobject
    • 10501467 thumb
    • 10501468 thumb
    • 10501469 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 610
    685 EUR
    736 USD

    Budhistorik (37 bud)
    323 apr 08:306610SEK
    1A23 apr 08:306500SEK
    1A23 apr 08:306400SEK