Skuren dekor av figurer i palatsscen. Andra sidan, lackarbete med dekor av växtligheter. Dimensioner 182,5 x 240 cm.
Blekt. Bruksskick. Kantskador. Skador. Sprickor. Färgbortfall. Krackelyr. Torrsprickor.