SKÅP

Ett par, trä. Korea, 1900-tal.

Bonat trä samt med lös ovanliggande glasskiva. Beslag av mässing. Lås i form av fiskar. Bredd ca 64, djup ca 43, höjd ca 64 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H166

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    560
    57 EUR
    63 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 610 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    427 jun 00:07560SEK
    326 jun 22:23400SEK
    226 jun 08:30350SEK