"Orologi da Pulso Wristwatches Rolex", Osvaldo Patrizzi, Guido Mondani Editore, 1995. Signerad av författaren samt numrerad 0592. Skyddsomslag och kasett.
"Wristwatches Armbanduhren Montres-bracelets", Gisbert L. Brunner & Christian Pfeiffer-Beli, Könemann, 1999. Skyddsomslag.
Kasett med visst slitage.