Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

CHRISTIAN DIOR, resväska.

Monogrammönstrad canvas i blått med blå skinndetaljer. Knäpps med dragkedjan. Invändigt fodrad med beige canvas, spännremmar samt fack med dragkedja. Lås märkt "CD". 45x34x13 cm

Slitage. Märken. Repor. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK