Rudolf Koivu

(Finland, 1890-1946)
Rudolf Koivu
(Finland, 1890-1946)

RUDOLF KOIVU, olja på pannå, signerad.

Skogstjärn. 42 x 53 cm.

Krackelyr. Smärre slitage.

Utropspris
800 EUR