PER SVENSSON, etsningar, 2 st, signerade och numrerade.
Naturmotiv. Daterad -70 resp. -77. numrerade 55/100 resp 37/50. Bildmått 49x59 reps. 49x49 cm.
Mjuka veck. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK