BORD

Empirestil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mahogny. Skiva av marmor. Dekor av sfinxer, fotavslutingar med tassfötter. Ett hyllplan. Diameter 80, höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Torrsprickor. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10511770 bukobject
    • 10511770 thumb
    • 10511771 thumb
    • 10511772 thumb
    • 10511773 thumb
    • 10511774 thumb
    • 10511775 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 timme 24 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 400
    145 EUR
    158 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    530 apr 16:271400SEK
    629 apr 21:371300SEK
    529 apr 10:301200SEK