BORD

1920/30-tal.

Bonad, rund. På baluster ben. Diameter 99 cm, höjd 60 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H31

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10511396 bukobject
    • 10511396 thumb
    • 10511397 thumb
    • 10511398 thumb
    • 10511399 thumb
    • 10511400 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 timme 24 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    700
    72 EUR
    79 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    130 apr 14:39700SEK
    4A30 apr 14:39650SEK
    130 apr 14:39601SEK