VÄSKA

"Pochette Kourad" Louis Vuitton.

Kuvertväska av grönt taigaskinn. Spänne av mässing. Ytterfack. Handledsrem. Fyra innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 26 x 18 x 6 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Korrosion på spännet. Omfattande sltage och ytskador innuti innerfack och ytterfack. Dragkedjan kärv

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10511491 bukobject
    • 10511491 thumb
    • 10511492 thumb
    • 10511495 thumb
    • 10511494 thumb
    • 10511493 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    36 EUR
    38 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    223 apr 18:33350SEK
    122 apr 13:32300SEK