RESVÄSKA, "Stratos 50", Louis Vuitton
Monogramcanvas med detaljer i läder och mässingsfärgad metall. Invändigt fodrat med ljusgult tyg. Märkt LOUIS VUITTON PARIS, made in France. Längd 50, djup 15, höjd 36 cm.
Omfattande slitage. Skador, lagningar, delar saknas såsom löparna till blixlåset och namnetiketten. Utbytt blixlås.