Design
913978

SERVERINGSVAGN, Gustavssons Möbelfabrik, Brittatorp, Sverige, 1950/60-tal.

Teak, överst löst liggande bricka, på hjul. Etikettsmärkt. Längd 62, bredd 41, höjd 64 cm.

Fläckar. Bruksskick. Repor.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

370. Dan Wolgers, "Världsklocka".
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
6 000 SEK