MATSALSGRUPP, gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

Ovalt bord med iläggsskiva. Längd 140 cm. Bredd 100 cm. Höjd 74 cm.
Skänk med lådor samt dörrskåp. Rundade hörn. Längd 185 cm. Bredd 44 cm. Höjd 80 cm.
6 st stolar.
Iläggsskiva 100x59 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK