ANDERS ÖSTERLIN, serigrafier, 2 st, signerade och numrerade.
Komposition i grön och cerise. Numrerade 102/150 resp. 162/250. Bladstorlek 42x32 resp. 57x46 cm.
Mjuka hanteringsveck. Oramade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK