Brun monogramcanvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Justerbar axelrem. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". Numrerad. Ca 29 x 26 x 12 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.