Betsad björk. Skåp med hyll- och lådinrerdning på svarvade ben. Brickmärkt. Bredd 78, djup 39,5, höjd 140 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar. Smärre fanerskador. Fläckar på ovansidan.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10