TRÄSNITT, 3 st, Japan, troligen 1800-tal.

Figurscener. Dagmått ca 34-35 x 22-24 cm.

Slitage. Fläckar. Veck. Hål. Ställvis blekta. Vågigt papper. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
1 500 SEK