MARTIN EMOND

Olja på pannå, signerad.

Speleman. Ca 90 x 121 cm.

Konditionsrapport

Repa. Smärre fläckar.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    182 USD

    Budhistorik (22 bud)
    215 jun 12:561600SEK
    3A15 jun 12:561500SEK
    215 jun 12:561500SEK