SALVADOR DALÍ, etsning, signerad och daterad 1963.

"Venus" ur serien "The Mythology". Bildens mått ca 49 x 39 cm.

Något gulnad. Något vågit papper. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
6 000 SEK