JAEGER-LeCOULTRE

ATMOS, bordsur, 22,5 x 19,5 x 16 cm,

förgylld mässing / plexiglas, drivs av temperaturskillnad, ca 1978, box.

Caliber 526, Verknr 507183.

Konditionsrapport

saknar en fot och två är lösa, slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 401
    875 EUR
    1 035 USD

    Budhistorik (11 bud)
    8A13 okt 15:128401SEK
    913 okt 15:128201SEK
    813 okt 15:108000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes