Design
921197

JENS H QUISTGAARD, ishink med lock, "Congo", Dansk Designs, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Invändig plast. Höjd 39 cm.

Spricka. Bruksslitage. Fläckar. Mindre märken.

Utropspris
2 000 SEK