FOTOGRAFIER 2 st Trekungamötet 1914 Küller Malmö
Konungarna Haakon VII av Norge, Gustav V av Svberige och Christian X av Danmark, ca 39 x 29 cm vardera.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Uppfästa på pappannå
Familjen Bennet, Rosendal Skåne.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10