FÄRG TRÄSNITT, sex delar, Japan.

Med motiv av män på marsch med djur samt militärmän. Mått per blad 25,5x38 cm.

Smärre fläckar. Smärre färgbortfall. Slitage. Mindre skador.

Utropspris
2 000 SEK