ANTHONIE VERSTRAELEN, hans efterföljd, olja på duk, ej signerad
Vinterbild med skridskoåkare. 83 x 121,5 cm.
Färgbortfall. Gulnad fernissa. Krackelyr. Uppfodrad duk. Retuscher. Lagningar.