DOCKKLÄDER, 34 förpackningar, Tressy, 1900-talets tredje kvartal.

33 st "A Tressy hi-fashion outfit" samt en "A tressy hair glamour outfit". Förpackningarnas mått; ca 29 x 25, 31 x 30 respektive 30 x 33 cm.

Förpackningar med skador. Dubletter förekommer.

Utropspris
2 000 SEK