VAS

Porslin, Kina, Mingstil, 1900-tal.

Droppformad. Dekor av lotusblommor och blad. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V11

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10571303 bukobject
    • 10571303 thumb
    • 10571304 thumb
    • 10571305 thumb
    • 10571306 thumb
    • 10571307 thumb
    • 10571308 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 236
    229 EUR
    257 USD

    Budhistorik (11 bud)
    328 maj 13:522236SEK
    4A28 maj 13:512036SEK
    328 maj 13:512000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes