Thomas Bush Hardy

(Storbritannien, 1842-1897)
Thomas Bush Hardy
(Storbritannien, 1842-1897)

THOMAS BUSH HARDY, tillskriven. Olja på duk, osignerad.

Skeppsbrutna. 91x60 cm.

Krackelyr. Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK