BLOMBORD, rotting och glas, 1900-talets mitt.

Rektangulär form med upptill skiva av glas, nedtill hylla. På hjul. Längd 85, bredd 26, höjd 70 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Torkade hjul.

Utropspris
1 500 SEK