GRAFIK 4 st, 1900-talets början.

Ur boken Die Kunst des Radieren's ein handbuch von Hermann Struck. Etsningar av Hermann Stuck, Max Liebermann, Paul Baum och litografi av Max Slevogt. Bladstorlek 23x18 cm.

Mjuka hanteringsveck. Gulnade.

Utropspris
1 500 SEK