JOSEPH WRIGHT, efter, punktgravyr och etsning, 2 st, Robert Thew och Samuel Middiman.
"Shakspeare. The Tempest. Act IV. Scene I" och "Shakspeare. Winter's tale. Act III. Scene III". Plåtstorlek ca 50 x 63 cm.
Smärre fläckar. Smärre slitage. Ej examinerade ur ram.