Möbler Bord
930930

MATBORD och STOLAR 4 st gustaviansk stil 1900-talets mitt

Matbord och stolar 4 st gustaviansk stil 1900-talets mitt.

Vitlackade, stolar med uppsvängd genombruten rygg med kopplat spjälknippe stoppad lös sits, runt bord med två iläggsskivor à 50 cm vardera, diameter 109, höjd 74 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 000 SEK
Rekommendationer