BOK

N. Ustryalov, Sankt Petersburg, 1858.

Kyrillisk text (fritt översatt: Kartor, planer och bilder av de tre första volymerna av historien om regeringstiden av Peter den Store).

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Fläckar. Blyertsskrift. Ej fullt genomgången.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    131 EUR
    164 USD

    Budhistorik (12 bud)
    213 feb 12:581300SEK
    1A13 feb 12:581200SEK
    213 feb 12:581200SEK