MAPP MED FÄRGLITOGRAFIER, 5 st, "Lito 30 1945 1975", numrerade 166/350.

Harald Lindberg, Hamnscen. Stellan Mörner, Landskap. Lennart Gram, Sovande människa. Lennart Rodhe, Komposition. Karl-Axel Pehrson, fantasidjur. Bladstorlek 39 x 50 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK