NATTLJUSSTAKAR, 3 st, MÄSSING, 1700-tal.

Rund form, en med handtag. diameter ca 14-16 cm

Slitage. Repor. Märken. Bristningar. Bucklor. Defekt. Lagningar. Skador.

Utropspris
3 000 SEK