stål, elektronisk, mineralglas, engelsk dag, datum, stållänk, viklås, ca 1975
Caliber 7804A, Referensnr 7804-790219TA, Boettnr 40500246 / 60-6111
Glas med repor och nagg. Urtavla med patina.