Fanerat med mahogny, rektangulär skiva av svart sten,s rag med låda, spegelklätt bakstycke, längd 96, bredd 42, höjd 87 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Ställvis blekt. Smärre fläckar. Nagg. Repor. Märken. Fanerskador. Fanerlagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10