SMINKBORD, PALL och ett par SÄNGBORD, 1900-talets mitt/andra hälft.

Vitlackerade. Sminkbordet med fyra lådor. Tredelad spegel, glasklädd skiva. Längd 84, bredd 40 och höjd 119 cm. Sängborden längd 50, bredd 37 och höjd 56 cm.

Smärre slitage. Repor med färgförlust. Något instabil. Nagg på glasskivan.

Utropspris
1 500 SEK