SMINKBORD

PALL och ett par SÄNGBORD, 1900-talets mitt/andra hälft.

Vitlackerade. Sminkbordet med fyra lådor. Tredelad spegel, glasklädd skiva. Längd 84, bredd 40 och höjd 119 cm. Sängborden längd 50, bredd 37 och höjd 56 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor med färgförlust. Något instabil. Nagg på glasskivan.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss