Crossbody i påsmodell. Svart skinn med beslag i silvermetall. Löstagbar axelrem. Invändigt tre fickor varav en med dragkedja. Märkt "SONIA RYKIEL" samt numrerad. Ca 28 x 21 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.