SÄNGBORD, ett par, nyrenässans, 1800-talets slut

Fanerade, mörkbetsade. Låda samt skåpsdörr med bakomliggande hylla. Skiva av marmor. Bredd 49, djup 40, höjd 77 cm.

Restaurerade och kompletterade. Slitage. Skador.

Utropspris
4 000 SEK