Väska av mönstrad canvas med skinndetaljer och spännen av guldmetall. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 25 x 21 x 12 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.