Handväska av skinn i två kolörer vävt med intrecciato-teknik. Mockafodrad. innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. 23 x 35 x 4 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.