BREITLING, Chrono Avenger M1, Team SEB, kronograf, armbandsur, 44 mm,

titan, superquartz, safirglas, datum, heliumventil, Professionallänk, viklås, ca 2002, box, ytterkartong.

Caliber 73, Verknr 372962, Serienr 372962, Referensnr E73360, Boettnr 0302 B5, Länkreferensnr 4401/888 E,
Limiterad och numrerad (Nr 152/250)

bruksskick

Utropspris
17 000 SEK