titan, superquartz, safirglas, datum, heliumventil, Professionallänk, viklås, ca 2002, box, ytterkartong.
Caliber 73, Verknr 372962, Serienr 372962, Referensnr E73360, Boettnr 0302 B5, Länkreferensnr 4401/888 E,
Limiterad och numrerad (Nr 152/250)
bruksskick